آموزش بافتنی و قلاب بافی

انواع بافتنی

فصل سرما رسیده است و این روزها بازار بافتنی ها و لباس های زمستانی گرم شرده. اگر به دنبال آموزش بافتنی و مدل ها و الگو های بافتنی و قلاب بافی هستید به جای درستی رسیده اید. در اینجا ما وب سایت هایی که انواع بافتنی و هنر های بافتنی آموزش می دهند را جمع آوری کرده ایم تا شما به راحتی آنچه بدانبالش هستید را پیدا کنید. برخی از این سایت ها شامل فیلم و آموزش تصویری نیز هستند و برخی دارای فروشگاه آنلاین برای فروش بافتنی ها و لوازم مربوط به آن.

 

دونه دونه

دونه دونه سایتی است که به صورت تخصصی به آموزش بهترین و ساده ترین طرح های قلاب بافی و بافتنی می پردازد.انواع طرح های قلاب بافی و پترن ها را میتوانید اینجا پیدا کنید که خیلی ساده آموزش داده شده.

چند نمونه از مقالات دونه دونه

هندوانه شب یلدا(بافتنی)

شال گردن کودک

برای ورود به سایت به این لینک بروید: دونه دونه

 

تار و پود

تار و پود نیز سایتی است که به صورت تخصصی به بافتنی ها می پردازد. آموزش دستبند های بافتنی و انواع دیگر بافتنی های جالب و ظریف را در این وب سایت پیدا کنید

چند نمونه از صفحات تار و پود

آموزش بافتنی و قلاب بافی

آموزش بافت دستبند

فیلم های آموزش بافتنی در تبیان

وب سایت تبیان در بخش فیلم مجموعه ای از حدود 130 فیلم برای آموزش بافتنی قرار داده. علاوه بر این شما می توانید در قسمت نظرات هر بخش با دیگر علاقه مندان به بحث و گفتگو بپردازید.

از فیلم های این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش بافت کلاه

مدل تیغ ماهی های بافتنی

کیف بافتنی

آموزش بافت پلیور مردانه

بافت نخودی و فندقی مجله موگه

برای دیدن تمام این فیلم ها به این لینک بروید: آموزش بافتنی

 

ایران بانو

وب سایت ایران بانو در بخش آموزش قلاب بافی و بافتنی خود مجموعه ای از 296 مقاله از آموزش انواع بافتنی و قلاب بافی را ارایه می دهد. نحوه بافت شال و كلاه و طرز بافت یقه گرد از این جمله اند. بیشتر مقالات تصویری هستند و برخی دارای فیلم آمزشی نیز هستند.

برای ورود به سایت به این لینک بروید: آموزش قلاب بافی و بافتنی

 

خانه داری و کاردستی آکا ایران

آکا ایران در بخش خانه داری و کار دستی خود قسمتی را مخصوص آموزش های بافتی در نظر گرفته. از مقالات این سایت می توان به آموزش بافت پادری  و آموزش بافت پتوی نوزاد (قلاب بافی) اشاره کرد.

برای ورود به سایت به این لینک بروید: آموزش های بفتنی در آکا ایران

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.